В 2021 році ОНМедУ завершив 11 науково-дослідних робіт і збільшив індекс Хірша

Вчена рада Одеського національного медичного університету під головуванням академіка Валерія Запорожана підбила підсумки наукової діяльності університету в 2021 році.

Як повідомлялося на засіданні, в 2021 році співробітники ОНМедУ захистили 10 докторських дисертацій і 28 кандидатських (доктор філософії) дисертацій проти 2 і 14 у 2020 році відповідно. Також зростає кількість очних та заочних аспірантів — на зміну 20 аспірантів, які закінчили навчання в цьому році, прийшли 25 нових аспірантів. В ОНМедУ було створено сім разових Спеціалізованих рад для захисту дисертаційних робіт («Доктор філософії»). На сьогодні в ОНМедУ заплановано і виконується 3 докторські дисертації і 65 кандидатських/доктор філософії дисертацій.

Як наголосив т.в.о. проректора з науково-педагогічної роботи Петро Антоненко, протягом року в ОНМедУ виконувались 2 науково-дослідних роботи (НДР), що фінансувались МОЗ України, а також 50 ініціативних НДР. Було завершено 11 НДР і водночас заплановано на 2022 рік 16 нових НДР, з яких дві будуть фінансуватись МОЗ України.

Збільшилась кількість наукових публікацій співробітників у виданнях Scopus/Web of Science і фахових виданнях категорії «Б». Індекс Хірша (Н-індекс ) ОНМедУ зріс на чотири пункти порівняно з 2020 роком, що дозволило університету піднятися на три щаблі рейтингу закладів вищої освіти України.

Найбільш численно у виданнях Scopus представлені такі кафедри:
акушерства та гінекології,
фізіології,
фармацевтичної хімії,
біофізики, інформатики і медичної апаратури,
офтальмології.