Творчий фестиваль «Душа тисячоліть шукає себе в слові…», присвячений  дню народження Ліни Костенко

19 березня в День народження видатної української поетеси  – Ліни Костенко та напередодні Всесвітнього дня Поезії, пройшов творчий фестиваль «Душа тисячоліть шукає тебе в слові…». Організаторами фестивалю виступив Центр студентської творчості разом із кафедрою суспільних наук.

Головою журі був Лауреат муніципальної премії ім. К.Г.Паустовського, журналіст – Галяс О.В. Інші члени журі: Завідувач кафедри гігієни та медичної екології, письменник, митець  – Бабієнко В.В., Художній керівник ЦСТ – Бичкова С.О., Завідувач кафедри суспільних наук – Сікорська О.О. та поетеса, громадський діяч – Холдаковська А.С.

На суд журі студенти представили 12 творчих номерів: виразне читання, вокал, авторська пісня, хореографічна композиція.

І премію отримали:

1. Коваленко Катерина – в номінації «Виразне читання»;
  2. Танцювальний гурт «Amazonki» – в номінації «Хореографічна постановка»;
  3. Ісмаїлова А., Фещук О. – в номінації «Вокал (дует)»;
  4. Зінченко С. – в номінації «Авторська пісня»;
  5. Жабко Ю. – в номінації «Вокал (соло)».

ІІ премію отримали:

1.Цихоня В. – в номінації «Виразне читання».

ІІІ премію отримали:

1.Заровна Галина – в номінації «Виразне читання».

Всі учасники фестивалю отримали дипломи лауреата в різних номінаціях. Найкращі учасники отримали від голови журі  подарункове видання «Ночь поцелуев или Одесский декамерон» – автором якого є Марія М., яка закінчила нашу Alma mater.