Лекція з «Історії України та української культури» до дня народження Ліни Костенко

19 березня 2018 р. на честь дня народження видатної української письменниці і поетеси Ліни Костенко на лекції з «Історії України та української культури» (лектор – к.і.н., доцент кафедри суспільних наук Уварова О.О.) студенти 1-5 групи 1 курсу медичного факультету № 1 представили своє розуміння вірша «Крила» у творчому есе на тему «Людина нібито не літає… А крила має». Ідея вірша надихнула студентів на роздуми про «крила» кожного з них: для когось ними є душа, розум і щирість, для інших – свобода і можливості, а деякі зазначили, що крилами для них є мрія про майбутню професію, яка допоможе їм рятувати людське життя!

Того ж дня студенти 13 групи медичного факультету № 2 та 1 групи фармацевтичного факультету відвідали присвячений поетесі концерт, організований Центром студентської творчості (керівник – Бичкова С.О.) та кафедрою суспільних наук (завідувач кафедри – доцент Сікорська О.О.).