Студентську конференцію завершено

22-23 квітня в Одеському національному медичному університеті відбулася щорічна Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини» (для студентів та молодих вчених), яка була присвячена 110-річчю з дня народження професора Івана Володимировича Савицького. У конференції прийняли участь студенти всіх факультетів та співробітники кафедр Одеського національного медичного університету, також були представлені роботи у співавторстві з медичними ВНЗ Львова, Сум та інших міст України, також приймали участь студенти та молоді вчені з таких країн – Білорусь, Казахстан, Росія.

Конференція була розподілена на 13 секцій, які одночасно проходили на онлайн-платформі Microsoft Teams. Студенти та молоді вчені мали змогу представити свої наукові дослідження та презентації президіуму своїх секцій та іншим учасникам конференції, серед яких були студенти, інтерни, аспіранти, клінічні ординатори, викладачі, лікарі та наукові співробітники.

23 квітня було проведено 3 онлайн майстер-класи:

1. Основи лапароскопічної хірургії та гнучкої ендоскопії

2. Первинна реанімація новонароджених (Кроки Авс);

3. Інтубація новонароджених (Крок Е).

23 квітня о 14:00 відбулося Пленарне засідання, що було розпочато з привітального слова ректора університету академіка В. М. Запорожана. Після цього слово було надано  проректору з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., професору В. Г. Марічереді та науковому керівнику СНТ та ТМВ д.мед.н., професору О. Г. Юшковській. Також голова Ради ТМВ О. В. Філоненко оголосила призерів конференції на кожній секції. Зі звітом про виконану за рік роботу, підсумками підготовки та проведення конференції виступив голова Ради СНТ студент 6 курсу Б. А.  Зінчук. Пленарне засідання було завершено урочистим виступом Центру студентської творчості.

На конференції прийняли участь 2015 слухачів, усього до збірки конференції подано 324 тез, серед яких 268 від студентів та 66 від молодих вчених.  Всього було зроблено 157 доповідей (122 − студентами та 34 − молодими вченими). Серед усіх учасників 26 осіб посіли 1 місце, 22 особи – 2 місце та 13 осіб 3 місце.

Збірка тез та програма конференції були вчасно опубліковані на сайті університету.

Студентське наукове товариство та Товариство молодих вчених щиро дякує всім за участь в конференції та бажає успіхів і творчої наснаги!

До зустрічі у наступному році!