Перша зустріч з академічної доброчесності для аспірантів та молодих вчених ОНМедУ

30 вересня відбулася перша зустріч з академічної доброчесності для аспірантів та молодих вчених ОНМедУ.

Професор, д. мед. н., завідувачка кафедри фтизіопульмонології Мацегора Ніна Анатоліївна виступила із лекцією на тему «Кодекс академічної доброчесності, його принципи та основі положення». Професор, д. філософ. н., завідувач кафедри філософії та біоетики Ханжи Володимир Борисович розповів, що таке академічна доброчесність. З цікавою доповіддю «Плагіат і академічний плагіат: причини виникнення та шляхи їх уникнення» виступив в. о. професора кафедри фармакології та фармакогнозії, д. мед. н. Антоненко Петро Борисович. Заслужений діяч науки і техніки України, кращий винахідник України, лауреат премії ім. О. Л. Чижевського з біофізики за вагомий внесок в розробку методів стимуляції мозку, професор, д. мед н., завідувач кафедри біофізики, інформатики та медичної апаратури Годлевський Леонід Семенович виступив із лекцією «Дотримання принципів біоетики у наукових дослідженнях».

Після заслуханого матеріалу усі охочі мали змогу задати свої запитання та отримати докладні відповіді на них. Також було надане слово професору, д. мед. н., завідувачці кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології, наукову керівнику СНТ та ТМВ ОНМедУ Юшківській Ользі Геннадіївні та аспіранту кафедри акушерства та гінекології, асистенту кафедри симуляційних медичних технологій, голові Ради молодих вчених Добровольському Андрію Леонідовичу, які розповіли про організацію роботи молодих науковців університету, структуру Ради ТМВ, напрямки роботи Ради та про склад Ради ТМВ на 2022−2023рр.

Надалі плануються з молодими науковцями регулярні зустрічі щодо питань академічної доброчесності.

Дякуємо шановним професорам за змістовні та цікаві лекції!