З днем працівників освіти!

Щиро вітаю вас зі святом працівників освіти — Днем учителя, який у цьому році відзначається 2 жовтня.

Професія вчителя, як і професія лікаря, одна з найшанованіших у нашій країні.

Учитель зустрічає дітей у перший шкільний день і протягом десятиріччя формує з них гідних громадян держави, даючи знання та закладаючи основи моральних якостей.

У кожного з нас був учитель, якого ми пам’ятаємо все життя. Він став для нас прикладом і взірцем того, якою повинна бути людина, розвинув наші здібності, підказав подальшу життєву дорогу, дав мудрі настанови.

Від того, які вчителі зустрілись у школі нашим абітурієнтам, а потім студентам, залежить рівень їхніх знань і життєвих пріоритетів. І ми бачимо результати їхніх зусиль, адже до ОНМедУ вступають кращі молоді люди.

Викладачі нашого університету — це вчителі майбутніх лікарів, які самі досягли висот професійних знань і майстерності, а нині навчають, виховують і ведуть у світ науки нові покоління спеціалістів медичної галузі.

Нам, викладачам, є чим пишатися. Наші студенти виявляють здібності до знань і занять наукою вже з перших курсів, посідають призові місця на олімпіадах і конкурсах, виступають з цікавими доповідями на наукових конференціях в ОНМедУ та в інших країнах, беруть участь у волонтерській роботі.

І все це — ваша заслуга!

З нагоди Дня вчителя бажаю кожному із вас, від асистента до професора, міцного здоров’я, нових наукових звершень і відкриттів.

Нехай кожний день дарує вам зустрічі зі старанними й уважними студентами, для яких ви є ідеалом і взірцем. Від вашого досвіду, мудрості та громадянської позиції залежить, якими вийдуть у світ молоді спеціалісти.

Бажаю вам успіхів і мирного неба.

Ваш Валерій ЗАПОРОЖАН