Перше засідання Ради Товариств молодих вчених Одеського регіону при підтримці Одеської обласної державної адміністрації

10 листопада відбулося перше офлайн-засідання Ради Товариств молодих вчених Одеського регіону при підтримці Одеської обласної державної адміністрації.

Делегатами ОНМедУ на цьому заході були член Ради Товариства молодих вчених при Одеській ОДА, асистент кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології О. В. Філоненко та голова Ради Товариства молодих вчених ОНМедУ, аспірант кафедри акушерства та гінекології, асистент кафедри симуляційних медичних технологій А. Л.  Добровольський.

Було обрано керівний склад Ради. Андрія Леонідовича Добровольського було одноголосно обрано на посаду секретаря у новоузгодженому керівному складі Ради Товариства молодих вчених при Одеській ОДА.