Суд розпочав розгляд оскарження Державної казначейської служби рішення щодо розблокування виплат ОНМедУ

Сьогодня о 10:30 розпочалося судове засідання, на якому розглядають оскарження Головного управління Державної казначейської служби в Одеській області щодо раніше прийнятого рішення стосовно розблокування рахунків Одеського національного медичного університету. Про це повідомив в.о. проректора ОНМедУ з науково-педагогічної роботи, професор Анатолій Сон.
Нагадаємо, 17 травня Окружний адміністративний суд Києва своєю постановою зобов’язав казначейство розблокувати виплату зарплат, стипендій та інші розрахунки Одеського медуніверситету. Одеське управління казначейської служби звернулося за роз’ясненням цього рішення. «Позавчора на аналогічне звернення з боку Міністерства охорони здоров’я суд повідомив, що в постанові від 17 травня все прописано, роз’яснювати нема чого. Сьогодні очікуємо відповіді казначейству. Нам пообіцяли, що тільки-но воно буде підписано суддею, ми отримаємо електронний варіант, і з цього моменту розпочнуться виплати», — повідомив Анатолій Сон.
За його інформацією, наразі ГУ Державної казначейської служби в Одеській області опрацьовує платіжні документи ОНМедУ.
Нагадаємо, співробітники університету двічі пікетували обласне управління казначейство та ініціювали дві зустрічі з його керівництвом стосовно виконання судового рішення від 17 травня. Це дозволить розблокувати фінансову діяльність університету та погасити заборгованість із виплати зарплат, стипендій та комунальних платежів, яка утворилася протягом останніх 5 місяців.