Адміністрація ОНМедУ домоглася розблокування рахунків. Завтра співробітники отримають зарплату

Головне управління Державної казначейської служби України в Одеській області розпочне виплати за платіжними документами Одеського національного медицинського університету. Нарахування зарплат співробітникам розпочнеться завтра. Про це повідомила начальник ГУ ДКСУ в Одещині Віра Слаута.
«Ми отримали рішення суду, яким залишили в силі ухвалу про забезпечення позову, і ті платежі по зарплатам, які вами були принесені, зараз нами обробляються, вони будуть зареєстровані і внесені в систему. Завтра, як відпрацюють банки, ви повинні отримати свою зарплату», — звернулася Віра Слаута до колективу університету.
Слідом за зарплатами мають бути розблоковані стипендії та сплата комунальних послуг. «Ми вкотре показали, що ми одна команда, що воювати з нами неможливо, що ми витримаємо будь-які проблеми. Ми захистили наш колектив від злочинців, всі, хто винен у цій ситуації, хто довів колектив до такого стану, має нести відповідальність», — наголосив в.о. проректора з науково-педагогічної роботи, професор Олег Тарабрін.
Віра Слаута_ВІДЕО