Студенти-волонтери медичних факультетів ОНМедУ долучились до масової вакцинації населення

Студентське самоврядування Одеського національного медичного університету прийняло рішення приєднатись до масової вакцинації населення. 6 листопада студенти 2–6-х курсів медичних факультетів допомагали лікарям проводити щеплення мешканців Одеси. У пунктах організованої вакцинації, розгорнутих в усіх районах міста, волонтери реєстрували бажаючих отримати вакцину, інформували про нюанси щеплення та відповідали на всі запитання.

«Я вже не вперше беру участь у масовій вакцинації, бо впевнена, що щеплення — це наразі єдиний спосіб боротьби з коронавірусом. І чим більше буде вакциновано, тим менше буде тяжко хворих»,— висловила думку усіх волонтерів студентка 4 курсу медичного факультету Катерина Сервуля. «Ми бажаємо полегшити процес вакцинації, допомогти медичним працівникам провести щеплення якомога більшій кількості людей», — додала Діана Печак, студентка 4-го курсу медичного факультету.

Студенти-волонтери Одеського національного медичного університету будуть брати участь у проведенні вакцинальної кампанії проти гострої хвороби COVID-19 у кожні вихідні дні, доки буде потрібна їхня допомога.