Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити

Сьогодні, 8 грудня 2021 року відбудеться вебінар на тему «Оцінювання студентів: заохотити, а не знеохотити».
Організатор – Британська рада в Україні.
Оцінювання є ключовим елементом успіху студента у вищій освіті та має розглядатися як інструмент для розвитку в навчанні. Це не просто засіб для вимірювання рівня успішності, а основа для заохочування до навчання.
Захід покликаний проінформувати його учасників щодо цікавих ефективних підходів до оцінювання знань студентів, особливо в умовах дистанційного навчання.
Під час вебінару доповідачі поділяться власним досвідом та інструментами оцінювання знань студентів, які учасники зможуть використати у власній практиці.
Спікери заходу разом з його учасниками намагатимуться знайти відповіді на наступні ключові питання:
– наскільки сучасні методи оцінювання знань студентів мотивують їх до навчання та сприяють глибшому розумінню теми;
– як ефективно оцінювати навчальні досягнення в дистанційному форматі;
– як проводити оцінювання знань студентів так, щоб воно сприяло поглибленню знань.
Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.