Стипендія на навчання в LSMU (Литовський університет наук про здоров’я)

Шановні студенти,

Ми раді повідомити вам, що заявки на стипендію на 1-2 семестри навчання в LSMU (Литовський університет наук про здоров’я) для вас в рамках литовської національної стипендіальної програми вже відкрито. Ви можете знайти всю інформацію про процес подання заявки за посиланням: https://studyin.lt/scholarships/short-term-studies/  .

Всього надано 35 місць, дедлайн подачі заявок – 8 травня.

Інформацію про навчальні програми та плани навчання, які ви можете вибрати в LSMU, можна знайти за посиланням: https://lsmu.lt/en/for-students/academic-information /  у розділі STUDY PLANS. Студенти 1,2,3 курсів медицини можуть вибирати модулі з різних курсів, до 4 року. Студенти з 4,5,6 курсів можуть вибирати модулі з будь-якого року навчання. Студенти з інших програм можуть вибрати модулі з будь-якого року, якщо вони мають необхідні знання для вивчення модуля.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: це не грант Erasmus+, і студенти повинні подавати заявку онлайн до Національного агентства Литви: заповніть онлайн-форму заявки та додайте потрібні документи. Щоб подати заявку, вам знадобиться умовне прийняття на програму та попередній договір про навчання (підтверджений академічними координаторами LSMU).

Студенти не повинні подавати заявки через веб-сайт LSMU. Усі документи можна знайти на сторінці https://studyin.lt/scholarships/short-term-studies /.

Завдання пані Žydrė Vengalytė з LSMU полягатиме в тому, щоб перевірити договори про навчання та, якщо вони заповнені правильно, отримати підписи від координаторів відділів. Студенти також мають зв’язатися з нею, щоб отримати навчальні плани модулів, оскільки вони недоступні в Інтернеті.

З будь-яких питань щодо програм навчання, планів навчання, заповнення угоди про навчання, будь ласка, зв’язуйтесь з Žydrė Vengalytė (контактні дані нижче).

Із запитаннями щодо процесу подання, будь ласка, зв’яжіться з Eglė Fišeraitė  за адресою: [email protected]

З найкращими побажаннями,
Žydrė Vengalytė
International Programme Coordinator
Lithuanian University of Health Sciences

International Relations and Study Centre
Mickevičiaus St. 9, LT-44307 Kaunas, Lithuania
E-mail: [email protected]
Tel.: +37037395819
http://www.lsmu.lt