Спільне засідання СНТ кафедр внутрішньої медицини №1 з курсом серцево-судинної патології та СНТ кафедри променевої діагностики, терапії, радіаційної медицини і онкології

8 квітня в дистанційному режимі відбулося спільне засідання СНТ кафедр внутрішньої медицини №1 з курсом серцево-судинної патології та СНТ кафедри променевої діагностики, терапії, радіаційної медицини і онкології. На обговорення було запропоновано дві теми: «Тактична медицина. Алгоритм допомоги МАRCH» та «Особливості лікування ендокринних захворювань в умовах воєнного часу».
Засідання розпочав асистент кафедри симуляційних медичних технологій та викладач курсу ТССС Андрій Добровольський. Доповідь з тактичної медицини підготовили інструктори ТССС, студентки 6-го курсу Балабан Надія, Бошкова Яніна та Єлісеєва Єлизавета. Було розглянуто усі етапи надання допомоги за алгоритмом MARCH, проілюстровані особистими фотографіями інструкторів.
Наприкінці засідання керівник СНТ кафедри внутрішньої медицини з курсом серцево-судинної патології, к.мед. н., доцент, лікар-ендокринолог Олександр Потапчук виступив з рекомендаціями щодо лікування ендокринних захворювань в умовах воєнних дій, а саме стосовно заміни препаратів на препарати з гуманітарної допомоги, а також розповів про нюанси ведення хворих як на амбулаторному етапі, так і на етапі стаціонару.