Спеціалізоване навчання згідно з курсом тактичної медицини  за стандартами NAEMT

22-24 квітня в Одеському національному медичному  університеті в межах військових зборів здобувачів вищої освіти викладачами кафедри медицини катастроф і військової  медицини та кафедри симуляційних медичних технологій проводилось спеціалізоване навчання зі студентами з відпрацювання практичних навичок надання домедичної та першої медичної допомоги в екстремальних і бойових умовах на догоспітальному етапі.

Ці Тренінги розроблені згідно з курсом навчання тактичної медицини за стандартами NAEMT Tactical Combat Casualty Care рівня Combat Life Saver-Comb at Course.

Відпрацювання навичок проводилося за принципами максимального наближення до екстремальних і бойових ситуацій, де від злагодженості та чіткості виконання прийомів залежить збереження життя і здоров’я постраждалих.

Студенти відпрацьовували навички евакуації пораненого з поля бою, зупинки кровотечі різними засобами, конверсії турнікету, відновлення прохідності дихальних шляхів, лікування напруженого пневмотораксу та гемотораксу, надання допомоги при відкритих пораненнях грудної клітки та передньої черевної стінки, пораненні хребта, голови, допомозі при термічній, хімічній та вибуховій травмі.

Під час бойових дій такі навички допоможуть врятувати життя військовим і цивільним.

Ми пишаємося нашими студентами, які наприкінці зборів продемонстрували володіння всіма необхідними навичками на дуже високому рівні, що відповідає всім міжнародним стандартам!