ШКОЛА ДІАБЕТУ І НАДМІРНОЇ МАСИ

Основна мета школи — надання підтримки дорослим і дітям, які живуть з діабетом, надмірною масою, а також їхнім рідним.

Кафедра сімейної медицини Одеського національного медичного університету запрошує на першу зустріч Школи діабету і надмірної маси 12 лютого 2020 року о 15.00 за адресою:

Одеса, вулиця Шклярука, 4а, Дорожня лікарня поліклінічне відділення, 5-й поверх, конференц-зал. Телефон для контакту: 0675913663. Валентина Величко, професор, зав. кафедри.

Діабет і надмірна маса — це дві проблеми, які зважаючи на чималу поширеність, стосуються багатьох з нас. За світовою статистикою, кожний другий пацієнт з діабетом не знає про те, що він хворий! І коли діагноз стає відомим, то до цього часу вже формуються ускладнення, які призводять до інвалідності. Діабет — підступне захворювання, оскільки пізня діагностика — це важка терапія!

Проте дуже часто пацієнти та їхні сім’ї стикаються з настільки різною інформацією, що вибрати правильний шлях і не втратити мотивацію дорогою до здоров’я стає складним завданням. Ми допоможемо виділити головне в світі суперечливих даних і відповімо на ваші питання.

До нашої команди входять практикуючі лікарі, психологи, дієтологи і фармацевти, а також люди, які живуть з діабетом. Тому ми розглядаємо питання діабету і надмірної маси тіла з різних точок зору.

Будемо раді поділитися своїми знаннями і досвідом з метою підвищення вашої мотивації для керування своїм організмом і харчовими звичками.

СЦЕНАРІЙ ПЕРШОЇ ЗУСТРІЧІ ШКОЛИ ДІАБЕТУ І НАДМІРНОЇ МАСИ

15.00–15.30 Реєстрація учасників. Скринінг глікемії

Скринінг складу тіла (% жирових відкладень)

Інтерв’ю