ШКОЛА ДИАБЕТУ І НАДМІРНОЇ МАСИ

Цукровий діабет і надмірна маса — це дві проблеми, які, з огляду на чималу поширеність, стосуються багатьох з нас. Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила ожиріння і цукровий діабет пандемією ХХІ століття. Економічні витрати на лікування цих захворювань є світовим тягарем, який, на жаль, зачіпає і фінанси пацієнтів. За світовою статистикою, кожний другий пацієнт з діабетом не знає про те, що він хворий! І коли діагноз стає відомим, то до цього часу вже формуються ускладнення, які призводять до інвалідності.
Діабет — підступне захворювання, тому що пізня діагностика — це важка терапія!
Після встановлення діагнозу цукрового діабету більшість пацієнтів долають шлях від заперечення свого стану до його прийняття, і для багатьох цей шлях є досить довгим. Як цукровий діабет, так і надмірна маса тіла і ожиріння, — це стани, які потребують від пацієнтів тривалої зміни способу життя, звичок, способу мислення, харчування і руху. Це надовго виводить пацієнтів із зони комфорту і потребує сильної щоденної мотивації та підтримки як з боку рідних, так і медичних працівників.
Але дуже часто пацієнти та їхні родини стикаються з настільки різною інформацією, що вибрати правильний шлях і не втратити мотивацію дорогою до здоров’я стає складним завданням. У «Школі діабету і надмірної маси» ми допоможемо виділити головне у світі суперечливих даних і відповімо на ці запитання, що стосуються діагностики та контролю цукрового діабету і надмірної маси.
Наша школа створена як освітній проект, унікальний за своєю природою, на кафедрі сімейної медицини Одеського національного медичного університету при тісній співпраці з Одеською клінічною лікарнею на дорожньому транспорті філії «Центр охорони здоров’я» АТ «Українська залізниця».
Школа орієнтована на навчання пацієнтів, серед іншого, практичних навичок визначення надмірної маси тіла, ожиріння, розпізнання факторів ризику і симптомів розвитку цукрового діабету, навичок побудови збалансованого раціону харчування, правил роботи з глюкометрами і методів корекції гіпоглікемії.
До нашої команди входять практикуючі лікарі різних спеціальностей, психологи, дієтологи і фармацевти, а також люди, які живуть з діабетом. Ми розуміємо, що цукровий діабет і надмірна маса — це комплексні проблеми, які потребують командного підходу. Тому ми розглядаємо питання діабету і надмірної маси з різних точок зору.
Ми будемо раді поділитися своїми знаннями і досвідом з метою підвищення вашої мотивації для управління своїм організмом і харчовими звичками.
Заняття в школі проходять у четверту середу щомісяця за адресою: кафедра сімейної медицини Одеського національного медичного університету, м. Одеса, вул. Шклярука 4а, поліклінічне відділення, 5-й поверх, конференц-зал.
Контакти Школи:
кол-центр +380960597557