5 березня 2018 р. на кафедрі суспільних наук розпочалися «Шевченківські дні», присвячені пам’яті видатного діяча української культури Т.Г.Шевченка.

Завідувач кафедри, к.філол.н., доцент Сікорська О.О. і завуч кафедри, к.філол.н., старший викладач Шаніна О.С. організували декламування віршів Т.Г.Шевченка іноземними студентами 4 групи (фарм.) 1 курсу міжнародного факультету.

Студенти 1-5 групи 1 курсу медичного факультету № 1 на лекції (лектор – к.і.н., доцент Уварова О.О.), присвяченій добі національно-культурного відродження ХІХ ст., згадали діяльність митця у творчому есе на тему «Шевченківське слово».

Надалі кафедрою суспільних наук, науковою бібліотекою та Центром студентської творчості ОНМедУ заплановані різноманітні заходи, серед яких – мовно-літературний конкурс, виставка книжок, концерт, тематичні семінарські заняття.