«Шевченківські дні» на кафедрі суспільних наук

Встала весна, чорну землю
Сонну розбудила,
Уквітчала її рястом,
Барвінком укрила:
І на полі жайворонок,
Соловейко в гаї
Землю, убрану весною,
Вранці зустрічають…

(Т.Г.Шевченко)

Традиційно у березні кафедра суспільних наук проводить «Шевченківські дні» до дня народження Т.Г.Шевченка з метою популяризації творчої спадщини та утвердження духовних заповідей видатного діяча. Для активізації виховної роботи серед студентської молоді були організовані онлайн заходи для вшанування пам’яті українського поета та художника. У дні з 9 по 19 березня лунали рядки з творчості Т.Г.Шевченка, студенти пригадали основні етапи складного життєвого шляху Кобзаря.

Викладачі кафедри провели низку заходів: доповіді та перегляд презентацій, поетичні години, бесіди про мистецьку творчість. Колектив кафедри завжди залучає до виховної роботи іноземних студентів, які продекламували обрані вірші.

Ім’я Т.Г.Шевченка стало символом України. Його називають народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу, і залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління.