Шановні викладачі й співробітники, дорогі студенти і аспіранти! Від імені Вченої ради Одеського національного медичного університету щиро вітаю вас з Новим роком і Різдвом!

Рік, що минає, для нашого колективу був дуже складним. Ми не тільки працювали і вчилися, ми — боролися! Разом подолали усі труднощі, пройшли через потік звинувачень, бруду і брехні. Разом вистояли. Разом захистили наш загальний дім, який у нас хотіли відібрати, не дозволили знищити його статус як провідного медичного навчального закладу України, знаного в усьому світі.

Так, через провокаційну та рейдерську політику попереднього складу МОЗ України укупі з тими, що зрадити свою alma mater, ми багато із запланованого здійснити не змогли. Важко працювати, коли застосовуються незаконні дії і у фізичному, і в моральному, і в економічному плані. Важко, але ми працювали, добивалися, розвивалися й ще на крок наблизилися до нашої цілі — зробити наш університет науковою і медичною Меккою в Україні. Ми зберегли і передові університетські клініки, і талановитих та визнаних в усьому світі вчених, і могутні кафедри, і наукові школи. Упевнений, що у 2020 році міжнародна співпраця ще більше активізується і ми будемо брати участь у ще більшій кількості європейських і світових програм.

Яким би важким не був цей рік, що минає, проводжаючи його, ми дивимося вперед із надією. Щастя вам, дорогі друзі, виконання найзаповітніших бажань, здоров’я і віри в завтрашній день!

Із святом!

Ваш Валерій Запорожан