Протипожежний інструктаж та навчальна евакуація при надзвичайних ситуаціях для студентів ОНМедУ

З метою посилення заходів пожежної безпеки в Одеському національному медичному університеті 23 та 24 грудня 2019 року на територіях усіх гуртожитків ОНМедУ було проведено інструктаж для студентів з питань поводження з пожежонебезпечними предметами. Фахівець Державної служби України з надзвичайних ситуацій у доступній формі розповіла, як діяти, коли опиняєшся в такій екстремальній ситуації, та які дії заборонені.

Студенти й працівники університету змогли побачити на власні очі, як користуватися вогнегасниками, та дізнатися, чим вони різняться між собою.

За час інструктажу була відпрацьована навчальна протипожежна евакуація з приміщень гуртожитків при надзвичайних ситуаціях, під час якої всі досить швидко евакуювалися.

Далі за планом посилення протипожежного захисту в ОНМедУ —чергування в гуртожитках в період новорічних свят.