Семінар на тему «Доступно про складне: Програма медичних гарантій»

20 травня в Одеському національному медичному університеті для здобувачів п’ятого та шостого курсів, а також інтернів у змішаному режимі пройшов семінар на тему «Доступно про складне: Програма медичних гарантій».

Мета ініціаторів освітнього заходу, ОНМедУ та Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ, — розказати здобувачам вищої освіти  про медичну реформу, Національну службу здоров’я України, її основні функції та завдання, а також про Програму медичних гарантій та проєкти Академії НСЗУ.

Спікер семінару Альбіна  Хакімова, заступник начальника управління,  начальник відділу договірної роботи управління у м. Одесі та Одеській області Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ, грунтовно та цікаво описала сучасні методи розробки та введення в медичну структуру фінансових забезпечень та гарантій для закладів медичного профілю та пацієнтів. Також розповіла про курси, які допомагають майбутнім і діючим спеціалістам дізнаватися про структуру нововведень та алгоритми користування системою.

Присутні на заході інтерни й медичні працівники мали можливість задати питання щодо своєї роботи з НСЗУ та отримати докладні відповіді.

За словами одного з учасників семінару випускника Ярослава Деревягіна, подібні семінари дуже потрібні здобувачам вищої освіти медичних закладів. «Вдячний проведенню такого заходу та отриманню необхідної інформації для моєї майбутньої складної, але цікавої сфери»,— сказав Ярослав.