Результати проведення першого Міжнародного Cтудентського Конгресу “HISCON-2021”

23-26 липня 2021 року відбувся перший Міжнародний Cтудентський Конгрес “HISCON-2021”, який проводився на базі міжнародного медичного факультету Університету Здоров’я ім. Хаміді (м.Стамбул, Туреччина).

Зважаючи на пандемію, участь у конгресі була дистанційною. До складу журі конгресу було залучено низку відомих вчених як із Туреччини, так і з інших країн. Так, зокрема, прийняв участь професор Оррін Девінський – керівник епілептологічного центру м.Нью-Йорк, а також відомі вчені із провідних університетів США, Австралії, Німеччини та Фінляндії.

Цікавою та насиченою була програма конгресу, тематики наукових повідомлень, які було зроблено протягом трьох діб студентами- учасниками Конгресу. Загалом в роботі Конгресу прийняли участь 95 студентів із різних країн Світу – України, Боснії та Герцеґовини, Туреччини.
Від Одеського національного медичного університету з доповіддю прийняла участь голова студентського наукового гуртка кафедри біофізики, інформатики та медичної апаратури студентка медичного факультету 5 курсу Приболовець К. О.
Слід зазначити, що представлені результати було отримано особисто доповідачем, а також студентами–членами гуртка кафедри біофізики, інформатики та медичної апаратури, зокрема Латиповим К. А., Євчевим Р. А. та Біднюком В. К. протягом останніх трьох років.
Доповідь на тему: «Роль γ-рецепторів, що активують пероксисомними проліфераторами в протисудомних впливах палеоцеребельних стимуляцій» викликала інтерес у слухачів, які погодилися з аргументованими узагальненнями доповідача, а також відзначили перспективність, наукову новизну та практичну значущість результатів дослідження.

Доповідь була відзначена дипломом першого ступеню, що є значним досягненням студентського наукового товариства нашого університету.