Ремонтні роботи у студентських гуртожитках ОНМедУ

Незважаючи на складні обставини життя в умовах воєнного стану, Одеський національний медичний університет знаходить можливість і далі плідно працювати, розвиватися, готуватися до наступного навчального року. Одним із основних напрямків діяльності університету на поточний період — ремонтні роботи у студентських гуртожитках задля створення належних та безпечних умов мешкання здобувачів вищої освіти.

Завдяки дистанційному навчанню більшість студентів в гуртожитках не проживає, тому незручності, пов’язані з ремонтом, на них не позначаться.

Студентам, які залишаються в гуртожитках, тому що поєднують навчання з роботою, адміністрація ОНМедУ запропонує тимчасові гуртожитки з аналогічною оплатою за проживання.