Якою бути вступній кампанії-2022?

Останні події в нашій країні внесли суттєві корективи у різні сфери життя, у тому числі в освіту. Абітурієнтів та їх батьків турбує, як відбуватиметься вступна кампанія цього року, зокрема, у вищих медичних навчальних закладах.

25 травня ректор ОНМедУ академік Валерій Запорожан взяв участь в онлайн-нараді з ректорами закладів вищої медичної освіти при Міністерстві охорони здоров’я України під головуванням ректора Запорізького державного медичного університету професора Юрія Колесника.

Ректори всіх українських медичних університетів розглядали важливі питання  про підготовку та проведення вступної кампанії у 2022 році, зокрема йшлося про особливості організації набору вітчизняних та іноземних студентів.

Учасники наради колегіально прийняли низку пропозицій до Міністерства освіти і науки України щодо оптимізації залучення під час вступної кампанії вітчизняних та іноземних  абітурієнтів до навчання у закладах вищої медичної освіти.