Привітання ректора ОНМедУ Валерія Запорожана з початком навчального року

Дорогі першокурсники! Вітаю вас з початком першого дня першого навчального року в Одеському національному медичному університеті!

Ви обрали одну з найскладніших професій — медицину. Її опанування вимагатиме від вас великих зусиль, терпіння й прагнення до самовдосконалення протягом усього професійного життя. Водночас це дуже цікава і захоплююча професія, в якій кожний новий день не схожий на попередній.

Шановні першокурсники! Ви стали студентами одного з найстаріших і найславетніших університетів України. Протягом 120 років тут готують висококваліфікованих медичних працівників, які прославляють наш університет по всьому світу. В ОНМедУ ми створили всі умови для вашого успішного навчання.

Це і симуляційні класи з роботами, які повністю копіюють поведінку справжніх пацієнтів, і робота на сучасному медичному обладнанні, яке тільки-но з’являється в клініках України, й унікальна онлайн-бібліотека з доступом до бібліотечних фондів кращих медичних університетів світу, й можливість навчатися у професорів і докторів, відомих далеко за межами нашої країни.

Користуйтеся цією базою, будьте наполегливими та допитливими, накопичуйте знання і беріть від навчання максимум. Завжди прагніть робити більше, ніж від вас очікують, і ви станете найкращими в своїй справі!

Бажаю вам успіхів у навчанні, цікавих відкриттів і справжніх друзів! Ректор, викладачі, вся наша команда завжди підтримаємо вас у всіх починаннях. Ласкаво прошу до родини Одеського національного медичного університету!

Валерій ЗАПОРОЖАН, академік, ректор ОНМедУ