Проректор Ірина Шмакова про організацію навчального процесу

Одеський національний медичний університет може провести вакцинацію усіх, хто забажає, формуються групи не менше ніж 50 осіб. Для цього необхідно скласти списки бажаючих.

Про це на засіданні Вченої ради ОНМедУ повідомила проректор з науково-педагогічної роботи, професор Ірина Шмакова.

«На теперішній час в університеті практично завершено анкетування студентів по питанню вакцинації. Ми маємо дані про вакцинованих 1,2 дозами, про тих, хто захворів на COVID-19, хто має високій рівень антитіл, має підтвердженні лікарем протипоказання до вакцинації і тих, хто бажає вакцинуватися. Дані зараз обробляються.», – наголосила вона під час доповіді щодо затвердження «Комплексу заходів з організації навчального процесу у 2021–2022 навчальному році» та планів роботи університету.

За такою ж формою анкетування, як зазначила Шмакова, необхідно мати дані про співробітників. Вона доручила завідувачам кафедр зв’язатися з деканатами факультетів, узагальнити дані та надати їх до 6 вересня.

Крім того, в рамках оптимізації роботи клінічних кафедр ОНМедУ Ірина Шмакова зобов’язала завідувачів клінічних кафедр до 1 вересня включно погодити список науково-педагогічних працівників клінічних кафедр на надання медичної допомоги пацієнтам з керівниками клінічних баз за формою, затвердженою МОЗ України, та довести цю інформацію до співробітників кафедр.

Також проректор ознайомила присутніх з наказом першого заступника міністра Андрія Вітренко щодо виконання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

«Просимо забезпечити неухильне дотримання вимог Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» щодо мов навчання, обов’язкового застосування державної мови в рамках освітнього процесу та під час виконання службових обов’язків керівником закладу освіти, педагогічними, науково-педагогічними і науковими працівниками закладу», – зазначила Ірина Шмакова.