Програма “House of Europe” («Дім Європи»)

Шановні викладачі, науковці, студенти та здобувачі післядипломної освіти!

Програма “House of Europe” («Дім Європи») пропонує більш як 20 програм: поїздки на конференції, професійні події, стажування і нетворкінг у ЄС та Великій Британії, навчальні подорожі, резиденції, тренінги та інші можливості. Команда House of Europe підтримує творчу співпрацю та копродукції між українськими організаціями та їхніми партнерами з ЄС і Великої Британії, фінансує розвиток культурної інфраструктури та програм для молоді, також проводить молодіжні табори та влаштовує обмін студентами між університетами в межах України.

House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС та Великій Британії. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.

Структура House of Europe (по сектору)

Для отримання більш детальної інформації заходьте на сайт: https://houseofeurope.org.ua/ та обирайте серед програм, які створила команда “House of Europe”, або можливостей від інших організацій з ЄС та Великої Британії.