Профорієнтаційна робота серед школярів Одеси і Одеської області

Незважаючи на те, що тільки місяць тому в Одеському національному медичному університеті закінчилася вступна кампанія, приймальна комісія почала проводити профорієнтаційну роботу серед школярів Одеси і Одеської області. «Щоб результати вступної кампанії наступного року були вище, ніж попереднього, профорієнтаційну роботу необхідно проводити вже у вересні», — вважає відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ Е. С. Бурячківській.

17 вересня по запрошенню Центру зайнятості міста Рені члени приймальної комісії і декани факультетів ОНМедУ на «Ярмарку вакансій» розповіли старшокласникам ренійських шкіл про історію університету, спеціальності, які можна отримати в вишу, та умови вступу.

На зустрічі з мером Рені Ігорем Плеховим представники університету озвучили пропозиції керівництва ОНМедУ про підготовку фахівців для міської лікарні, які викликали великий інтерес у ренійської сторони.

«Зараз в наших медичних установах кадровий голод. Необхідні молоді лікарі, особливо потрібні хірурги, анестезіологи, педіатри. І ми готові до співпраці з Одеським національним медичним університетом для вирішення цієї проблеми», — наголосив Ігор Плехов.