Представники приймальної комісії та студенти ОНМедУ зустрілися з випускниками Одеського медичного коледжу

31 травня представники приймальної комісії на чолі з відповідальним секретарем Геннадієм Степановим та студенти Одеського національного медичного університету відвідали Одеський обласний базовий медичний фаховий коледж.

Під час зустрічі здобувачі освіти випускних курсів коледжу були ознайомлені з правилами вступу до університету у 2023 році.

У ході спілкування всі охочі мали можливість переглянути відеоролики про кафедри ОНМедУ та почути враження студентів про навчання у найпрестижнішому медичному закладі.

Також майбутні абітурієнти мали змогу поставити хвилюючі їх запитання співробітникам університету та отримати на них змістовні відповіді.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації Одеського обласного базового медичного фахового коледжу за надану можливість познайомити їхніх випускників із особливостями навчання в ОНМедУ та правилами вступу до нього.