День захисту дітей: лікарі та діти війни

Чи могли уявити батьки таке майбутнє для своїх дітей? Війна вплинула на всіх, але сім’ї з дітьми є однією з найуразливіших категорій населення в цей час.

За даними дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну загинула 501 дитина, і ще майже тисяча дістали поранення. Також майже 14 тисяч дітей є депортованими, а 353 вважаються зниклими.

Фахівці наголошують, що точну кількість постраждалих дітей наразі встановити неможливо через активні бойові дії та тимчасову окупацію частини території України. Так, цинічний напад на Київ саме в Міжнародний день захисту дітей обірвав життя ще двох янголят.

Захист маленьких українців це теж війна, війна за життя! І поки військові захищають нашу землю, армія лікарів надає своєчасну медичну допомогу як на фронті, так і в тилу. Особливу увагу приділяють дітям, щасливе дитинство яких вмить обірвалося через війну, розв’язану “російськими визволителями”.