Представники ОНМедУ долучилися до регіонального семінару «Tr@inforPedHIV»

4-6 грудня 2018 р в Одесі відбувся регіональний семінар «Tr@inforPedHIV» для країн Східної Європи і Центральної Азії з питань поліпшення якості послуг для дітей, підлітків та сімей, які постраждали від ВІЛ-інфекції. Це був черговий – 12-й семінар (другий в Україні), проведений Європейською мережею педіатрів з лікування СНІДу (PENTA – Paediatric European Network for Treatment of AIDS) за підтримки Європейського бюро ЮНІСЕФ.

Співробітники кафедри пропедевтики педіатрії ОНМедУ проф. О.О. Старець і проф. Н.В. Котова протягом 5 років неодноразово брали участь у таких семінарах в якості викладачів, як в країні, так і за кордоном. Впродовж даного семінару в Одесі багатонаціональна команда з Великобританії (професора G. Tudor-Williams, A.Judd, IJ Collins, S. Welch), Таїланду (доктор T.Cressey), Білорусі (доктор А. Русанович) і України (проф. А.П. Волоха, проф. Н.В. Котова, фахівці з Центру Громадського здоров’я МОЗ України, клініки СНІДу ОХМАДИТ) провела 3-и денне навчання 60 фахівців з 6 країн регіону.

Традиційному очному семінару передував 2-місячний онлайн-курс навчання учасників, який включав вивчення серії модулів (з тестами) та обговорення клінічних випадків за участю модераторів. В рамках заходу також відбулася нарада координаторів Програм по елімінації передачі ВІЛ та сифілісу від матері до дитини в країнах Східної Європи і Центральної Азії.