Свавілля припинено!

Майже півроку в Одеському національному медичному університеті відбувались події, які блокували нормальну роботу навчального закладу.
Особами, які називали себе керівниками університету за сприяння МОЗівських чиновників здійснювалось фактично самоуправство. Зухвало не виконувались рішення українських судів, що забороняли незаконні дії.
Сьогодні в примусовому порядку державною виконавчою службою було виконано рішення суду та припинено свавілля.
Трудовий колектив та керівництво університету зробить все необхідне для відновлення нормального функціонування нашого навчального закладу.
Подано заяви до правоохоронних органів  відносно подій, які відбувались в університеті, правоохоронними органами зареєстровано відповідні кримінальні провадження та ведеться слідство.

Так, 10 грудня 2018 року державна виконавча служба у супроводі працівників поліції надала доступ до робочого місця Ю. В.  Сухіну, якого обрала вчена рада Одеського національного медичного університету. Усі дії відбувались у рамках виконання рішення Окружного адмінсуду Києва, який визнав незаконним дії МОЗу щодо призначення своєї колишньої працівниці Владлени Дубініної на посаду в.о. ректора вишу.

Нагадаємо, що 27 вересня Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив позов працівників ОНМедУ та зупинив дію наказу Міністерства охорони здоров’я від 7 вересня, яким виконувачкою обов’язків ректора навчального закладу з усіма фінансовими правами було призначено Владлену Дубініну.

Виконувач обов’язків ректора Одеського медичного університету – Юрій Сухін.

Про це свідчить виписка з Державного реєстру.

Керівник потрапив на своє робоче місце вранці у супроводі державних виконавців, які на виконання рішення Окружного адмінсуду Києва зняли пломби з приміщення ректорату та відкрили кабінет.

Юрій Сухін уже провів збори ректорату та повідомив, що навчальний заклад працює у штатному режимі.