Стосовно антикорупційних заходів в ОНМедУ

Керівництво Одеського національного медичного університету рішуче налаштоване на безкомпромісну боротьбу з проявами корупції та вважає, що корупція, як негативний соціальний чинник суспільного життя є суттєвою перешкодою для розбудови правової держави та громадянського суспільства в Україні, заважає демократичним перетворенням, зводить нанівець важливі реформаторські починання, не сприяє позитивному іміджу Університету.

На жаль, корупція згубно впливає на виховання молодого покоління, спричиняє знецінення суспільних ідеалів, зниження якості освіти й науки. Тому подолання корупції в освітній сфері в цілому, та в Університеті зокрема, є надзвичайно актуальною проблемою. Її вирішенню має сприяти активна антикорупційна діяльність кожного з учасників освітнього процесу – працівників та студентського колективу ОНМедУ.

На даний момент керівництво Університету підготувало нову антикорупційну програму (можна ознайомитись на нашому сайті та надати свої пропозиції) та узгодило з Міністерством охорони здоров’я первинні заходи, необхідні для поліпшення ситуації в ОНМедУ, визначило Уповноваженого по запобіганню та виявленню корупції в Університеті (з числа досвідчених фахівців цієї сфери).

Крім того, керівництво Університету повідомляє, що у випадку якщо Вам стали відомі факти порушення норм антикорупційного законодавства в Одеському національному медичному університеті, а саме: вимагання або отримання посадовою особою ОНМедУ неправомірної вигоди (хабар, подарунок, якісь преференції тощо), використання посадовцем будь-якого державного майна, або коштів в приватних інтересах, конфлікт інтересів, недотримання обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, порушення правил етичної поведінки, тощо, Ви маєте змогу повідомити на «лінію довіри» за телефоном або на адресу:

тел. (048) 723-49-59, [email protected]

Всім зателефонувавшим гарантується анонімність і конфіденційність. Телефонний номер абонента не фіксується, зміст бесіди не записується.

Інформація на «лінію довіри» може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом ОНМедУ як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Сподіваємося на плідну співпрацю!