Поїздка студентів та інтернів ОНМедУ до Ізмаїльської міської центральної лікарні

Поїздка до Ізмаїльської міської центральної лікарні 23 березня 2023 року справила на мене та інших студентів ОНМедУ дуже гарні враження. Приїхавши до лікарні нас доброзичливо зустрів місцевий персонал лікарні. Вони були дуже раді нашому візиту і мали велике бажання провести нашій групі студентів екскурсію по своїй лікарні, познайомити з новими моделями медичного обладнання, роботою персоналу, та проведенням процедур різної складності.

Студентів поділили на дві групи для зручності. Поки одній групі проводили екскурсію по лікарні, показуючи життя та роботу, даючи можливість інтернам та студентам старших курсів придивитись до можливого майбутнього місця роботи – іншій групі дали можливість бути присутніми на операціях, де студенти могли спостерігати роботу персоналу в операційній та перейняти їх досвід, побачити специфіку цієї спеціальності, що дало змогу деяким студентам визначитись щодо своєї майбутньої кваліфікації.

Підбиваючи підсумки, можу з упевненістю сказати, що поїздка до Ізмаїльської міської центральної лікарні повністю виправдала мої очікування і очікування інших студентів!

Анатолій Гончарук, студент ОНМедУ