Сучасне навчання у стінах “Alma Mater”. Курс “ACCUC” від SCCM.

21 та 22 березня 2023 року троє молодих вчених, спеціалістів у галузі анестезіології та інтенсивної терапії, асистенти кафедри анестезіології, інтенсивної терапії і медицини невідкладних станів ОНМедУ, Коротков О., Потапчук Ю. і Руденко О. закінчили Advanced Critical Care Ultrasound Course, що проводили фахівці Society of Critical Care Medicine (SCCM) США, спільно з Міністерством охорони здоров’я України, ГО «Асоціація
анестезіологів України» та Першим медичним територіальним об‘єднанням м.Львова. 🇺🇸🇺🇦

Це були 17.5 годин, з них лише 4 години коротеньких лекцій, а все інше – практика, спілкування у ліжка пацієнта, моделювання ситуацій, відпрацювання протоколів та інших навичок.

Кафедра анестезіології, інтенсивної терапії і медицини невідкладних станів но чолі з шановним завідувачем, професором Буднюком О. О. стає з кожним таким заходом ще на крок ближче до професійного підходу в діагностиці і лікуванні важких пацієнтів за золотими стандартними світової медицини.

Крім того, використання ультразвукової навігації є стандартом, щодо контролю та виконання більшості маніпуляцій у палатах інтенсивної терапії та Emergency room. Ми отримали не тільки корисні знання і навички, а й подарунок від SCCM, мобільний апарат УЗД Butterfly.

Тепер ми можемо не тільки практикувати, а й навчати кожен день нових навичок студентів, інтернів і лікарів у ліжка хворих у відділеннях інтенсивної терапії ООКЛ.