Подання на присвоєння звання «Почесний доктор ОНМедУ»

До Вченої ради ОНМедУ звернулися представники кафедри урології та нефрології і голова профспілки працівників професор Ю.
В. Сухін із поданням щодо присвоєння звання «Почесний доктор ОНМедУ» професору Ф. І. Костєву.
«За вагомий особистий внесок у розвиток освіти університету, висо-кий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 120-річчя Одеського національного медичного університету пропонуємо присвоїти звання “Почесний доктор ОНМедУ” доктору медичних наук, професору, завідувачу кафедри урології та нефрології ОНМедУ, заслуженому діячу науки та техніки України Федору Костєву, — повідомив Юрій Сухін. —Федір Іванович користується великою повагою серед колег, пацієнтів і студентів. Понад 10 років Федір Костєв очолював профспілкову організацію студентів, 25 років був головою профспілки співробітників університету, з 2016 року його обрано головою Конференції трудового колективу, цього року під час виборчої кампанії ректора ОНМедУ професора Костєва було одноголосно обрано головою Організаційного комітету з проведення виборів ректора. Присвоєння звання “Почесний доктор ОНМедУ” професору Ф. І. Костєву стане визначною подією для співробітників університету й визнанням його чесного та беззаперечного морального авторитету».