Підготовка інструкторів з тактичної медицини за програмою ТССС-Мedical Рrovider від NAEMT

В Одеському національному медичному університеті з 23 по 27 січня 2023 року проходить підготовка інструкторів з тактичної медицини за програмою ТССС-Мedical Рrovider від NAEMT (Національної асоціації техніків екстреної медичної допомоги, США). Навчання проводить колишній морський піхотинець, провідний інструктор-парамедик NAEMT, Майкл Меолі. Цей курс поєднує медичні та військові навички в єдиному тактичному протоколі MARCH, який розроблений в США та є загальноприйнятим міжнародним стандартом для всіх країн НАТО.

Цей тренінг — завершальна фаза процесу акредитації ОНМедУ як авторизованого навчального центру NAEMT, який базуватиметься на кафедрі військової медицини та медицини катастроф та на кафедрі симуляційних медичних технологій.

Разом з кафедрою військової медицини та медицини катастроф постійно проводяться тренінги з тактичної екстреної медичної допомоги постраждалим. За час війни, з лютого 2022 року, тренінги пройшли більше, ніж 4000 комбатантів, більше 300 студентів та викладачів ОНМедУ, 200 курсантів військової академії, більше 50 військових медиків, більше 100 поліціантів, більше 400 цивільних осіб.

Першим курсом, який буде викладатися в акредитованому Центрі Одеського національного медичного університету за ліцензією NAEMT стане тактична бойова допомога пораненим (ТССС) з наданням офіційних сертифікатів NAEMT.

Нагадуємо, що з серпня 2022 року кафедра симуляційних медичних технологій та кафедра пропедевтики педіатрії ОНМедУ є офіційними ліцензованими освітніми партнерами Комітету з надання тактичної екстреної допомоги пораненим (CommitteeforTacticalEmergencyCasualtyCare, С-ТЕСС, США). Протягом січня 2023 року кафедрами симуляційних медичних технологій та пропедевтики педіатрії проводяться тренінги з ТЕСС для учнів Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу.

Віримо в перемогу ЗСУ! Допомагаємо, чим можемо!