Нагорода у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт!

Вітаємо викладача кафедри суспільних наук Антоніну Ханецьку, яка нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді», що був організований Інститутом політико-правових та релігійних досліджень у період жовтня 2022 р. – січня 2023 р. з нагоди відзначення Дня Соборності України.

У конкурсі взяло участь 10857 учасників. До оцінювання робіт конкурсантів були залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.
Дякуємо нашим студентам – Довгій Камілі, Сов’як Вікторії-Надії, Гірішану Ірині, Візінській Ілоні, Гайдаржі Станіславу, Нігрецкулу Віталію, які за консультаційної підтримки викладачів кафедри суспільних наук долучилися до конкурсу. Студенти отримають від організаторів сертифікати учасників.

Бажаємо подальших успіхів!