Паски бувають різні, але однаково смачні!

В середу, 8 травня 2024 року в ОНМедУ відбулась інтерактивна лекція-дегустація: «Паски бувають різні, але однаково смачні».

Організаторами виступили Вадим Майдан (начальник відділу міжнародних освітніх програм), кафедра суспільних наук ОНМедУ (завідувачка к.філ.н., доц. Ольга Сікорська).

Під час захопливої лекції-презентації (лекторка – к.і.н., доцент кафедри суспільних наук Тетяна Подкупко) гості прослухали історію назв Великодньої випічки, її особливості й розмаїття рецептів, довідалися смислові навантаження щодо основних інгредієнтів залежно від регіонів України. Під час лекції учасники розгадували тематичні ребуси, взяли участь у вікторині, де питання з історії українських пасхальних традицій поєднувались з віртуальною мандрівкою світом під час Великодніх свят.

Господині й господарі ОНМедУ прийшли на частування із своїми кулінарними великодніми шедеврами! Паски були різні (див. фотозвіт), але всі однаково дуже смачні!

Дякуємо ЗСУ за можливість занурення у насолоду смаків, знань і спілкування!

Тетяна Подкупко,
кандидат історичних наук, доцент кафедри суспільних наук
Одеського національного медичного університету