13-й форум з нейронаук NEURONUS

25–27 квітня 2024 року було проведено 13-й форум з нейронаук NEURONUS, який проводиться у Ягелонському університеті м. Краків. Форум проводиться під егідою IBRO (Всесвітня організація з вивчення мозку).

Здобувачі від Одеського національного медичного університету Ксенія Приболовець, Ілля Щеглов та Володимир Біднюк отримали тревел-гранти на участь у форумі. На жаль, тільки Ксенія Приболовець змогла взяти участь офлайн. Інші наші здобувачі (Дмитро Арабаджи, Олександр Пастухов і Ілля Щеглов) були присутні онлайн.

Участь у форумі стала важливою сходинкою в науковий світ для студентів та молодих вчених з усього світу, які мали можливість представити свої наукові роботи перед відомими науковцями та отримати цінні коментарі.

Надзвичайно вражає той факт, що організацію такого всесвітньо відомого заходу взяли на себе студенти Ягелонського університету, демонструючи високий рівень професіоналізму та організаційних здібностей.

Дякуємо нашим колегам із сусідньої держави за підтримку в цей непростий час та можливість відвідати такий чудовий захід.