ОНМедУ відкрив свої двері для вступників

У рамках програми ознайомлення бажаючих вступити до лав студентів Одеського національного медичного університету, присвяченої Дню відкритих дверей, який відбудеться 21 січня 2022 року об 14:30 в онлайн- форматі, вступники відвідали кафедру симуляційних технологій. Колектив кафедри гостинно зустрів майбутніх абітурієнтів.

Школярам було запропоновано на годину відчути себе студентом ОНМедУ та пройти декілька майстер-класів.

Їм була надана можливість власноруч знайти частини плоду у симуляторі живота вагітної, поспілкуватися з хворою п’ятирічною дитиною — роботом найвищого рівня реалістичності, який розмовляє, дихає, моргає, навчитися базовим навичкам порятунку життя та зупинки кровотечі.

Школярам показали, як накладати шов на пошкоджену шкіру та зав’язувати міцний хірургічний вузол. Результат цього майстер-класу — на симуляторі руки з пошкодженням шкіри вступники власноруч наклали шви та підписали кожний шов своїм ім’ям.

Наприкінці екскурсії відбулась вікторина з пройдених майстер-класів, переможець якої  21 січня в науковій лабораторії ОНМедУ  зможе власноруч виділити свою ДНК.

Нагадуємо, що 18 січня о 14.00 вступники зможуть відвідати Музей історії університету, а о 15 годині — Анатомічний музей.