ОНМедУ вдосконалює підготовку лікарів фізично-реабілітаційної медицини

В рамках реалізації проєкту  Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, який з’явився за ініціативи Першої леді Олени Зеленської, значний розвиток отримала галузь реабілітації.

Попит на реабілітацію був завжди, але під час війни став викликом для суспільства. Країні бракує медичних спеціалістів, які займаються відновленням наших воїнів і цивільних українців, що постраждали внаслідок повномасштабної війни та потребують фізичної реабілітації. Ухвалений Урядом закон «Про реабілітацію в охороні здоров’я», що враховує  рекомендації ВООЗ, став підґрунтям побудови сучасної системи реабілітації. Це передбачає перш за все нові підходи в організації надання реабілітаційної допомоги на реабілітаційних маршрутах та суттєве збільшення обсягів підготовки фахівців з реабілітації у закладах вищої освіти.

Одеський національний медичний університет постійно вдосконалює навчальний процес за європейськими стандартами і готує висококваліфікованих лікарів фізично-реабілітаційної медицини.