ОНМедУ: тренінг «Хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та вибухові небезпеки» 

Україна бере активну участь у міжнародних форумах і співпрацює зі своїми партнерами з питань безпеки. Володіючи високими навичками та знаннями у сфері хімічної, біологічної та ядерної безпеки, наша країна може ефективно взаємодіяти зі своїми партнерами та брати участь у міжнародних зусиллях із запобігання та реагування на такі загрози.

В умовах сучасного світу ці загрози стають дедалі різноманітнішими та складнішими, вимагаючи відповідного навчання та підготовки. В Одеському національному медичному університеті відбувся тренінг «Хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та вибухові небезпеки». Завдяки професіоналізму лекторів та інструкторів високого класу всім учасникам зайняття вдалося опанувати спеціальні навички.

Додамо, що тренінг з хімічної, біологічної та ядерної загрози має кілька важливих аспектів. Адже подібні ризики  можуть завдати величезної шкоди цивільному населенню. Цей тренінг ґрунтується на останніх досягненнях у сфері захисту від таких загроз і допоможе убезпечити співробітників правоохоронних органів, військових і звичайних громадян.  До того ж, подібні заходи надають можливість розвитку національних експертів, що спеціалізуються в цій галузі. Це забезпечить Україні власних надкваліфікованих спеціалістів, здатних ефективно боротися із загрозами описаного типу. Все це засвідчує необхідність проведення тренінгу з хімічної, біологічної та ядерної загрози в умовах сучасної України.