ОНМедУ: щодо своєчасного виявлення та лікування ракових захворювань

4-го лютого у світі відзначають День боротьби проти раку. Основна мета  —  підвищення обізнаності людей про це захворювання.

Ось вже більш ніж 100 років кафедра променевої діагностики, терапії, радіаційної медицини та онкології Одеського національного медичного університету  готує фахівців, що спеціалізуються на діагностиці та лікуванні новоутворень в організмі людини. Здобувачі вищої медичної освіти, а також лікарі-інтерни проходять навчання в тому числі на базі Центру реконструктивної та відновної медицини (Університетська клініка) ОНМедУ, де співробітники кафедри та провідні спеціалісти у галузі своєчасного виявлення та лікування ракових захворювань діляться своїм досвідом та надають допомогу хворим.