ОНМедУ продовжує міжнародну співпрацю, незважаючи на воєнний стан в країні

Плідні партнерські відносини зв’язують Одеський національний медичний університет з багатьма медичними університетами світу. Нещодавно представники ОНМедУ на чолі з професором кафедри епідеміології Миколою Голубятниковим зустрілися з ректором Університету імені Тіту Майореску паном Daniel Cochiop в Бухаресті. Було переукладено Угоду про співпрацю з медичним інститутом, який входить до складу румунського Університету.

Ця Угода передбачає співробітництво в різноманітних питаннях: обмін студентами для навчання та викладачами для вдосконалення знань за різними дисциплінами, читання лекцій, обмін освітньою, методичною та науковою інформацією, участь в студентських конференціях, семінарах, виконання сумісних наукових робіт, публікації в наукових виданнях наших країн.

В зв’язку з особливостями навчання в умовах воєнного стану та COVID-19, сторони домовились удосконалювати та розвивати програми дистанційного навчання.

За словами ректора ОНМеду Валерія Запорожана, взаємодія з Університетом імені Тіту Майореску дуже важлива. «Румунський медичний інститут, також як ми, активно розвиває робототехніку в медицині, проводить науково-дослідні роботи у різних напрямах, як то генетика, ендоскопія, кардіохірургія тощо. У нас збігаються цілі, можливості та оснащеність, тому ми цікаві один одному», — зазначив Валерій Запорожан.