Онлайн-засідання Ради СНТ та старост студентських наукових гуртків

2 листопада 2020 року відбулося онлайн-засідання Ради СНТ та старост студентських наукових гуртків.

Засідання розпочалося з вступного слова наукового керівника СНТ, професора, доктора медичних наук Юшковської Ольги Геннадіївни.
Наступним доповідав голова Студентського наукового товариства, студент 6 курсу Зінчук Богдан Андрійович.

Було розглянуто наступні питання:
1. Огляд та аналіз заходів, що були створені Студентським науковим товариством у минулому навчальному році.
2. Обговорення ініціативи участі в стипедіальній програмі «Завтра.UA», з якою наш університет співпрацює вже 12-ий рік поспіль.
3. Вирішення основних запитань щодо організації та проведення щорічної конференції для студентів та молодих вчених «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини», що відбудеться 22-23 квітня 2021 року.
4. Затвердження плану роботи Студентського наукового товариства на навчальний рік та розподіл обов‘язків.

Дякуємо всім присутнім! Ми в черговий раз довели, що пандемія та карантин в жодному разі не впливають на нашу активну роботу!
До зустрічі!