За дорученням Валерія Запорожана всі кафедри готові до дистанційного навчання

Всі кафедри Одеського національного медичного університету в повному обсязі підготовлені до дистанційної форми навчання. Про це йшлося на засіданні Вченої ради під головуванням ректора, академіка Валерія Запорожана.
В.о. проректора з науково-педагогічної роботи, професор Ірина Шмакова повідомила: всі кафедри мають достатню кількість комп’ютерів та ноутбуків для дистанційного навчання, а викладачі — необхідні навички роботи, зокрема й з платформою Microsoft Teams. В наявності вся навчально-методична документація, створюються презентації лекцій, практичних занять, нові алгоритми відпрацювання практичних навичок, тощо. Під час лекції студенти отримують інформацію і мультимедійний контент від лектора в режимі реального часу та можуть задавати питання. Тестовий контроль проводиться за допомогою адаптованої до навчальної програми системи Online Test Pad на базі КРОК-2.
Наразі навчальний процес ОНМедУ триває в змішаному форматі. З 1 вересня університет почав працювати очно, з проведенням лекцій щоп’ятниці. Однак у зв’язку з епідемією Covid-19 декілька студентських груп знаходяться на карантині — заняття з ними проводяться дистанційно.
«Питання покращення дистанційної форми навчання є пріоритетним на найближчі роки для всієї системи вищої освіти. Ми працюємо в такому режимі вже півтора роки і постійно відслідковуємо якість цієї роботи. Хочу нагадати, що до 20 жовтня в нас триває анкетування серед студентів 1-6 курсів щодо якості і ефективності дистанційного навчання. Закликаю всіх студентів долучитися і поділитися з нами своїми думками», — наголосив ректор Валерій Запорожан.
Нагадаємо, станом на 7 жовтня понад 87% працівників університету та здобувачів вищої освіти зробили одну чи дві дози вакцини від Covid-19. Кампанія з вакцинації та ревакцинації в ОНМедУ триває.