Одеський національний медичний університет запрошує на навчання.

Ми — велика родина, що налічує тисячі студентів з різних куточків України та світу, яких навчають наші славетні професори та викладачі.
Ми поєднуємо академічний підхід та сучасні технології навчання. Наші студенти успішно опановують необхідні компетентності, напрацьовують навички лідерства, створюють стартапи. Ми готуємо лікарів, які, отримавши дипломи, готові до надання якісної медичної допомоги, до професійної діяльності на вістрі розвитку науки і технологій.
Можливість рятувати життя – саме ця мрія привела в Одеський медуніверситет кожного з нас. Ми навчаємо студентів і вчимося разом протягом всього життя.
Одеський національний медичний університет здійснює підготовку за спеціальностями: Медицина, Стоматологія, Фармація, Промислова фармація. Модернізація методів навчання дозволяє студентам набувати спеціальних знань в сучасному Центрі симуляційної медицини з обладнанням світового рівня. Свої перші навички майбутні лікарі відпрацьовують на манекенах-роботах, які повністю імітують справжнього пацієнта.
Студенти засвоюють сучасні медичні технології такі, як ендоскопія, лапароскопія, молекулярно-генетична діагностика. Навчання ведеться у тісній співпраці з провідними науковими школами України, Німеччини, Франції, Нідерландів, США та інших розвинутих країн. Одеський університет є членом Міжнародної асоціації університетів, що об’єднує 600 вишів і освітніх організацій з 150 країн світу.
Команда університету на чолі з академіком Валерієм Запорожаном доклала чимало зусиль для підвищення на міжнародному рівні авторитету Одеського національного медичного університету. Видатні вчені та лікарі є почесними професорами університету, студенти мають змогу слухати їх лекції. Зокрема, й нобелівський лауреат, автор першої в світі пересадки серця Крістіан Барнард виступав перед нашим колективом.
В Одеському національному медичному університеті навчаються студенти з 53 країн світу. Ми пропонуємо якісну сучасну вищу медичну освіту. Навчання проводимо українською, англійською та російською мовами.
Наші студенти опановують клінчний досвід в університетській клініці та мають можливість стажуватися в найкращих університетах та клініках світу. Для студентів створена унікальна онлайн-бібліотека з більш, ніж п’ятьма тисячами екземплярами підручників і посібників. Репозиторій містить всі дисертації професорів та доцентів університету, книги, методичні матеріали англійською мовою. Він включений до репозиторіїв Великобританії, Чехії та України.
Одеський медуніверситет один з найдавніших в Україні. Йому 120 років. Ми поєднуємо традиції з інноваціями. Досвід з енергією. Відданість науці з прагненням служити суспільству та рятувати життя. Долучайтеся до великої дружньої родини Одеського національного медичного університету!