Одеський національний медичний університет отримав міжнародну акредитацію IAAR

Одеський національний медичний університет отримав міжнародну інституціональну акредитацію Незалежної агенції з акредитації та рейтингу (Independent Agency For Accreditation And Rating, IAAR) за стандартами Світової федерації медичної освіти (WFME). Рішення про надання ОНМедУ сертифіката було прийняте на засіданні Акредитаційної Ради 23 грудня 2021 року.

Як повідомив ректор ОНМедУ, академік Валерій Запорожан, акредитацію строком на 5 років отримали всі три освітні програми: «221 – Стоматологія», «226 – Фармація. Промислова фармація.» та «222 – Медицина». «Протягом останніх років ми всією командою провели велику роботу з удосконалення освітнього процесу аби отримати акредитацію і ще раз підтвердити статус нашого університету на міжнародному рівні. Цей сертифікат свідчить про високий професійний рівень, є гарантом якості освіти, яку отримують наші студенти. Пройшовши акредитацію, університет гарантував їм визнання дипломів та затребуваність на глобальному ринку медичних послуг», — наголосив Валерій Запорожан.

Довідково. Міжнародна акредитація Незалежної агенції з акредитації та рейтингу (IAAR) є необхідною для визнання диплому ЗВО закордонними інституціями для подальшого здобуття освіти випускників, конвертованості кваліфікацій, розширення можливостей працевлаштування випускників за кордоном.

Ознайомитися з інформацією щодо акредитованих організацій освіти та освітніх програм можна на сайті Незалежного агентства акредитації та рейтингу HAAP https://iaar.agency/.