Всі новини
Вступну кампанію завершено
В Одеському національному медичному університеті закінчилась вступна кампанія для вітчизняних абітурієнтів. Приймальна комісія підбиває підсумки. Завдяки високому рейтингу ОНМедУ, профорієнтаційним заходам збільшилась кількість вступників в порівнянні з минулим роком. Понад 450 осіб виявили бажання здобувати професію лікаря, стоматолога та фармацевта
Анкетування щодо вакцинації проти COVID-19
В Одеському національному медичному університеті піклуються про безпеку студентів та співробітників впродовж всього терміну карантину, тому керівництво закладу приймає активну участь в реалізації програм імунопрофілактики. Медичні експерти очікують третю хвилю пандемії. Забезпечуючи охорону здоров’я людей, в університеті розроблено анкету щодо
ШАНОВНІ ПЕРШОКУРСНИКИ!
Ми раді вітати Вас у стінах нашої Alma-Mater! Відтепер Ви стали частиною нашої великої родини. Попереду Вас чекають нелегкі, але яскраві та незабутні студентські роки. Нижче зазначаємо необхідну для вас інформацію: 1. Списки студентів по групам відповідного факультету Ви зможете
Триває вступна кампанія в Одеському національному медичному університеті
До завершення вступної кампанії в Одеському національному медичному університеті залишився один тиждень. 9 серпня 2021 року оголошені списки абітурієнтів, зарахованих на місця державного замовлення. В цьому році навчатися безкоштовно на медичних та стоматологічному факультетах зможуть в 1,5 рази більше студентів
Випускники ОНМедУ — фахівці, затребувані на міжнародному медичному ринку
Анастасія Пицкова навчається на 4 курсі медичного факультету. Протягом 6 років навчання студенти вивчають широкий спектр дисциплін, відпрацьовують навички на роботизованих симуляторах, під керівництвом старших колег працюють в реальних клінічних умовах в університетській клініці. Поєднання теоретичної та практичної підготовки з